Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

BNP Paribas Idę do kina – wyjątkowa filmowa przygoda w Twoim mieście

2022-01-14 07:56:03, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Ponad 100 dni projekcyjnych i aż 500 seansów w 50 miejscowościach, w których na co dzień nie ma sali kinowej – już 14 stycznia rusza w filmową trasę największe, profesjonalne kino objazdowe w Polsce. Bank BNP Paribas ponownie zaprasza miłośników dużego ekranu na filmową przygodę pod hasłem WE LOVE CINEMA.

Zajęcia szachowe - zmiana godziny

2022-01-05 11:11:31, dodał: Joanna, kategoria: ecmen
Informujemy, że zajęcia szachowe odbędą się w tę sobotę tj. 08.01.2022 o godzinie 1:00 w ECMEN.
Zapraszamy

BNP PARIBAS IDĘ DO KINA

2021-12-29 20:39:51, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Miło nam poinformować, że już 16 stycznia kolejny raz będziemy gościć w naszym Teatrze BNP PARIBAS IDĘ DO KINA.
Wszelkie szczegóły oraz bilety znajdą Państwo na stronie idedokina.pl


Zakupu biletów można dokonać wyłącznie poprzez stronę internetową
BNP PARIBAS IDĘ DO KINA

Jaworski Jarmark Bożonarodzeniowy 2022

2021-12-13 14:40:48, dodał: Joanna, kategoria: teatr
Spotkajmy się w świątecznej atmosferze na Rynku w Jaworze! Na stoiskach znajdziecie Państwo ozdoby świąteczne, rękodzieło, produkty regionalne, zabawki i wiele inspiracji na świąteczne prezenty.

XXII Powiatowy Konkurs Kolędniczy Jaworskie Gody

2021-12-13 14:05:53, dodał: Joanna, kategoria: teatr
Serdecznie zapraszamy na XXII edycję Powiatowego Konkursu Kolędniczego JAWORSKIE GODY, który, po rocznej przerwie, postanowiliśmy zorganizować w formie zdalnej. Ta formuła sprawdziła się w przypadku innych konkursów, więc mamy nadzieję, że i tym razem nam się uda.

Ławeczka w słońcu - odwołana

2021-12-07 20:49:35, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Mając na względzie wzrost liczby zachorowani i troskę o zdrowie osób odwiedzających nasz Teatr, organizator podjął decyzję o odwołaniu przedstawienia „Ławeczka w słońcu” zaplanowanego na 19 grudnia. Wszystkich którzy zakupili bilety w Jaworskim Ośrodku Kultury prosimy o kontakt w celu ich zwrotu.

Bez Ciebie nie ma Świąt

2021-12-06 19:01:38, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
„Bez Ciebie nie ma Świąt". Muzyczny prezent z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Po raz pierwszy w wyjątkowej scenerii Kościoła Świętego Marcina będzie można wysłuchać niezwykłego koncertu adwentowego w oczekiwaniu na Boże Narodzenie.
„Bez Ciebie nie ma Świąt” to koncert z udziałem znakomitych polskich artystów sceny muzycznej, który rozbrzmi w jaworskiej świątyni 16 grudnia o godzinie 19:00.

ŚWIĘTA BEZ ALKOHOLU

2021-12-01 16:58:43, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie ŚWIĘTA BEZ ALKOHOLU.
Do wygrania super rodzinna gra magiczne kalambury PICTIONARY AIR!

Zadanie? ... proste - stwórz plakat zawierający grafikę lub sposób alternatywnego dla używek spędzania czasu z rodzina i przyjaciółmi
Dla kogo? ... dzieci i młodzież klas VI-VIII z gminy Jawor
Technika? ... plakat A4 lub A3 w pionie wykonaj w dowolnej aplikacji graficznej na telefon, tablet lub komputer (np. Canva)

,,Jak Mikołaj urwał sie z choinki"

2021-12-01 08:52:43, dodał: Joanna, kategoria: teatr
W związku z nowymi obostrzeniami pandemicznymi informujemy, że 5 grudnia w Teatrze Miejskim bajka ,, Jak Mikołaj urwał się z choinki” zostaje podzielona na dwie tury. Pierwszy spektakl odbędzie się o godzinie 16:00 i będzie on wystawiony dla osób, które mają bilety z miejscami w rzędach od I-VI. Natomiast drugi spektakl odbędzie się o godzinie 17:30 i wystawiany on będzie dla osób z miejscami w rzędach od VII-XI plus balkon.

BNP PARIBAS IDĘ DO KINA

2021-11-30 13:26:58, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: ecmen
Miło nam poinformować, że po raz kolejny będziemy gościć w naszym Teatrze BNP PARIBAS IDĘ DO KINA.
Seanse zaplanowane są na 12 GRUDNIA.
Wszelkie szczegóły oraz bilety znajdą Państwo na stronie idedokina.pl

Zakupu biletów można dokonać wyłącznie poprzez stronę internetową
BNP PARIBAS IDĘ DO KINA
poprzednie - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 - następne       pokaż listę
Jaworski Ośrodek Kultury 2022