Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Klub Kinomaniaka - Luty 2013

2013-01-23 11:10:27, dodał: Marcin, kategoria: ecmen
Zapraszamy na kolejne seanse Klubu Kinomaniaka. 6 lutego 2013 roku przedstawimy Państwu film "Prestiż" w reżyserii Christophera Nolana, a 20 lutego 2013 roku film "Człowiek, który gapił się na kozy" w reżyserii Granta Heslova. Seanse rozpoczynają się o godz. 19:00 w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa. Pamiętajcie, że każdy seans Klubu Kinomaniaka jest bezpłatny!

OPISY FILMÓW:

PRESTIŻ - Londyn, koniec XIX wieku. Dwaj magicy – Robert Angier i Alfred Borden wspólnie występują i przyjaźnią się. Podczas jednego z pokazów ginie Julia - żona Roberta Angiera. Angier obwinia o jej śmierć swojego przyjaciela i od tego momentu między iluzjonistami rozpoczyna się walka o pozycję i sławę. Starają się wykraść swoje sekrety posuwając się nawet do zbrodni. Tytuł filmu odnosi do ostatniej z trzech faz jaką ma mieć każda sztuczka magiczna: pierwsza z nich to Obietnica, podczas której magik prezentuje rekwizyt używany podczas pokazu. Później następuje Zwrot, gdy przedmiot znika lub dochodzi do innego zaskakującego wydarzenia. Dopiero po wieńczącej przedstawienie fazie, Prestiżu, który decyduje o jego randze, publiczność bije brawo. Wtedy to przedmiot lub osoba pojawia się na nowo.

CZŁOWIEK, KTÓRY GAPIŁ SIĘ NA KOZY - Akcja filmu rozgrywa się w ogarniętym wojną Iraku. Jego główny bohater, Bob Wilton, jest reporterem poszukującym tematu na reportaż na miarę jego aspiracji. Pewnego dnia przez przypadek poznaje Lyna Cassady’ego, który opowiada mu niezwykłą historię. Twierdzi, że jest członkiem eksperymentalnej jednostki wojskowej New Earth Army, która ma zmienić sposób prowadzenia wojny. Oddział próbuje rozwinąć w sobie zdolności paranormalne i wykorzystywać je w walce z wrogiem. Niestety Bill Django, który był założycielem jednostki, zaginął. Cassady jest zmuszony go odnaleźć. Wilton, licząc na zdobycie historii swojego życia, rusza razem z nim.

Opisy pochodzą z wirtualnej encyklopedii Wikipedia.
Jaworski Ośrodek Kultury 2022