Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

II Jaworskie Warsztaty Gospel

2013-03-25 12:00:56, dodał: Weronika , kategoria: teatr
W dniach 8-9 czerwca 2013 r., już po raz drugi, w Jaworskim Ośrodku Kultury, odbędą się Jaworskie Warsztaty Gospel. Prowadzić je będzie założycielka i dyrygentka Chóru Gospel Joy – Agnieszka Górska-Tomaszewska. Do udziału w warsztatach zapraszamy wszystkich mieszkańców Jawora i okolic, niezależnie od wieku. Zapisów można dokonywać pod nr 76/870-71-41. Koszt dwudniowych warsztatów to 10 zł od osoby.


Podczas dwóch dni, uczestnicy, pod okiem profesjonalnej instruktorki – Pani Agnieszki Górskiej-Tomaszewskiej (założycielka i dyrygentka Chóru Gospel Joy), nauczą się kilkunastu utworów gospel, będą mięli szansę, nie tylko, podszkolić swoje umiejętności wokalne, ale przede wszystkim dobrze się bawić i miło spędzić czas w gronie przyjaciół, znajomych, rodziny. Wyćwiczony repertuar zostanie zaprezentowany podczas Koncertu Finałowego, który odbędzie się 9 czerwca na jaworskim rynku.

Szczegółowe informacje pod nr telefonu 76/870-71-41 (Weronika Baran)
Koszt dwudniowych warsztatów to 10 zł od osoby.

Serdecznie zapraszamy!
Jaworski Ośrodek Kultury 2022