Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Premiera spektaklu "LABIRYNT MYŚLI"

2013-06-07 10:08:46, dodał: Ewelina , kategoria: teatr
Grupa teatralna - sekcja młodzieżowa - działająca przy Jaworskim Ośrodku Kultury zaprasza na premierę spektaklu "LABIRYNT MYŚLI"
12 czerwca (środa) o godz. 17:00 w Teatrze Miejskim.
Wstęp wolny.


Z dniem 15 września 2012r. rozpoczęły się zajęcia teatralne, których instruktorem została Roksana Miner.
Grupa, składająca się z młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej, uczestniczy w warsztatach teatralnych, gdzie oprócz zdobywania umiejętności aktora, uzyskuje środki warsztatu każdego człowieka, czym jest głos i jak się posługiwać aparatem mowy, jak rozluźniać ciało, czym jest skupienie i jak je osiągać.

Legenda o Świętym Marcinie
Pracownia Teatralna przygotowała spektakl upamiętniający losy patrona miasta – Świętego Marcina. Pracę nad legendą o Świętym Marcinie ściśle zostały połączone z nauką pierwszych kroków na scenie. Mieszkańcy Jawora ciepło przyjęli barwną prezentację (kostiumy wypożyczone zostały dzięki uprzejmości Teatru im. H. Modrzejewskiej w Legnicy), a całe wydarzenie opisała Nowa Gazeta Jaworska.

Alicja w krainie wyobraźni
Jaworski Ośrodek Kultury realizował, w ramach Programu Dom Kultury+. Edukacja artystyczna, projekt pt.: "Zanurzeni w obrazie", którego celem było przygotowanie uczniów klasy II i IV szkoły podstawowej do bardziej świadomego odbioru dzieł sztuki, a także wzmacnianie postaw i wzbogacanie wiedzy potrzebnej w budowaniu własnej wypowiedzi artystycznej. Pracownia Teatralna również wzięła udział w tym projekcie, czego owocem był spektakl pt. Alicja w Krainie Wyobraźni. Młodzi aktorzy zmierzyli się w tym przedsięwzięciu z wierszami dla najmłodszych, autorstwa Joanny Kulmowej oraz Wandy Chotomskiej. Specyfika spektaklu dla najmłodszych przysporzyła młodzieży wiele pracy, którą wykonali rzetelnie i świadomie. Do przygotowania scenografii zostały wykorzystane pudełka, na których najmłodsi uczestnicy projektu wykonali rysunki i obrazy w różnych technikach. Przedstawienie prezentowane podczas uroczystego zakończenia projektu „Zanurzeni w Obrazie” opowiadało historię dziesięcioletniej Alicji, której jedynym przyjacielem jest książka a co za tym idzie historia w niej zawarta. Publiczność ciepło przyjęła młodych adeptów sztuki aktorskiej.

W krainie wyobraźni – autorskie interpretacje wierszy
Kolejnym projektem grupy teatralnej był udział w trzynastej już edycji koncertu charytatywnego „Młodzież-Dzieciom”, która odbyła się 20 stycznia 2013 roku. Po raz kolejny wzięte zostały na warsztat wiersze Kulmowej i Chotomskiej, tym razem przedstawione w zupełnie innej odsłonie. Członkowie grupy wykonali wiersze dla dzieci, jednak tym razem skierowane było one do dorosłych. Przypomnieli ze sceny Teatru Miejskiego, że należy walczyć o marzenia i żyć w zgodzie z samym sobą. W tym projekcie młodzież odpowiadała za interpretacje wierszy, które instruktor teatralny połączył w całość i nadał formę wypowiedziom.


Jaworski Ośrodek Kultury 2022