Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Wakacje w mieście 2013

2013-06-18 12:26:45, dodał: Ewelina , kategoria: teatr
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które poszukują ciekawego pomysłu na wakacje w "Podróż dookoła świata z JOKusiem".

W lipcu zajęcia będą odbywały się w każdy czwartek od godz. 11:00 do 14:00 w czterech miejscach Jawora.

W sierpniu, w dniach 26 - 30 zapraszamy na zajęcia pt."ECMENowy zawrót głowy" w godz. 10:00 - 14:00.

Ponadto, od poniedziałku do soboty w godz. 9:00 - 17:00 będą miały miejsce wakacyjne spotkania w Klubie "Mrowisko", ul. Szpitalna 7e.

Wszystkie zajęcia są bezpłatne.

Jaworski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza wszystkie dzieci na cykl twórczych spotkań, których motywem przewodnim jest podróż po bajkowych, niezwykłych planetach wraz z głównym bohaterem wakacyjnej przygody - JOKusiem. Dzieci w każdy czwartek lipca od godziny 11.00 do 14.00, w różnych częściach miasta będą uczestniczyć w warsztatach działań twórczych, grach i zabawach integracyjnych oraz grupowych. Dla trzech osób za najbardziej samodzielne, najciekawsze, najbardziej kreatywne i kolorowe pamiętniki z wakacji czekać będą nagrody, które zostaną rozdane w ostatnich dniach sierpnia, podczas „Wakacyjnego Tygodnia w ECMEN”.

JOKuś, to bardzo tajemnicza osoba, za to bardzo kulturalna i wyróżniająca się kilkoma charakterystycznymi cechami. Cechy te, dzieci będą rozpoznawać w trakcie wspólnej zabawy. Podczas ostatniego czwartkowego spotkania uczestnicy odkryją, że każdy jest JOKusiem, bo każdy, kto bawi się z Jaworskim Ośrodkiem Kultury należy do wspólnoty osób kreatywnych, twórczych, pełnych kultury.

Inspiracją pomysłu na wakacyjną zabawę stał się edukacyjny program eksperymentalny znanej pedagogom profesor Janiny Uszyńskiej-Jarmoc, autorki wielu publikacji z zakresu pedagogiki i psychopedagogiki twórczości, realizatorki projektów plastycznych, współrealizatorki ogólnopolskich i międzynarodowych projektów artystycznych dla dzieci. Znaczącym są również doświadczenia i wnioski wynikające z poprzednich lat.


Serdecznie zapraszamy.
Jaworski Ośrodek Kultury 2022