Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Strefa rodzinna

2013-07-09 14:07:03, dodał: Renata, kategoria: teatr
Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich rodziców, do odwiedzenia nowpowstałego bloga, gdzie będzie można śledzić wydarzenia skierowane przez Jaworski Ośrodek Kultury do dzieci oraz ich opiekunów. Na kartach strony będziemy informować o wydarzeniach dla najmłodszych, konkursach, relacjonować dziecięce imprezy, umieszczać zapowiedzi nadchodzących. W trakcie roku szkolnego odwiedzimy pracownie działające przy JOK by pokazać jak Państwa pociechy rozwijają swoje talenty.

Do tej pory na dodatkowych stronach www można było śledzić działania realizowane w ramach dwóch projektów: młodzieżowego projektu "Przed pięknem" dofinansowanego z Unii Europejskiej w ramach Programu "Młodzież w działaniu" - http://przedpieknematelier.blogspot.com/ oraz projektu "Zanurzeni w obrazie" dofinansowanego z Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu Dom Kultury+. Edukacja Artystyczna - http://zanurzeniwobrazie-projekt-jok.blogspot.com/

Mamy nadzieję, że nowy blog pod nazwą Strefa rodzinna - http://jokstrefarodzinna.blogspot.com/ umożliwi uchwycenie tych radosnych i cennych momentów, które mają miejsce w trakcie dziecięcych zabaw i twórczej pracy. Chcielibyśmy zachęcić Państwa do wspólnego z nami budowania tych wspomnień.
http://jokstrefarodzinna.blogspot.com/
Jaworski Ośrodek Kultury 2022