Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

V Jaworska Gala Kresowa

2013-09-24 12:07:36, dodał: Ewelina , kategoria: teatr
Stowarzyszenie Kulturalne "Krajobrazy" i Jaworski Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na
V Jaworską Galę Kresową, która odbędzie się
w Teatrze Miejskim 18 października (piątek) o godz. 19.00.
Wstęp wolny.

W programie:

1) Polski Narodowy Zespół Pieśni i Tańca „Lechici” z Grodna – 35-osobowym zespołem kieruje Regina Zawadzka - doświadczony pedagog, animator kultury polskiej na Białorusi oraz badacz tradycyjnego repertuaru polskiego z okolic Grodna, Białorusi oraz badacz tradycyjnego repertuaru polskiego z okolic Grodna. Repertuar zespołu to tradycyjne pieśni zachowane wśród mniejszości polskiej na Kresach Wschodnich, często już poza powszechnym ludowym obiegiem o archaicznych cechach morfologicznych charakterystycznych dla tego obszaru: pieśni obrzędowe, religijne, patriotyczne oraz tańce, obrzędy oraz widowiska oparte na miejscowych legendach, przekazach. Zespół tworzą młodzi ludzie przede wszystkim uczniowie szkół średnich i studenci, których łączy zamiłowanie do tradycyjnej kultury.
2) Luba Skyba z Żółkwi na Ukrainie - studentka dwóch kierunków na Akademii Muzycznej we Lwowie: śpiew i fortepian. Często występuje w Polsce i Ukrainie. Na Festiwalu Pieśni Maryjnych w Górecku Kościelnym śpiewała m. in. razem z zespołem Golec Orkiestra.
3) Magdalena Kotarska – pianistka, sopranistka, zaprezentuje utwory „Wileński walczyk”, „Polesia czar”, „Za Niemen precz”.
4) Zespół instrumentalno – wokalny „Wita-M” - uczestnik Międzynarodowych Prezentacji Kultury Polaków z Kresów Wschodnich i Bukowiny.
5) Muzyczna czwórka wirtuozów akordeonu z Ukrainy.
Autorzy książek :
6) Tadeusz Kuba Kozłowski – autor książek, kolekcjoner, znawca tematyki kresowej, reprezentant DSH Warszawska Inicjatywa Kresowa (WIK), zobaczymy multimedialne prezentacje wybranych aspektów kultury i historii Kresów.
7) Romuald Mieczkowski - poeta, pisarz – w 1988 był w ścisłym gronie założycieli pierwszej po wojnie organizacji polskiej – Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego Polaków na Litwie (późniejszy Związek Polaków na Litwie). Od 2000 – prezes Zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa na Rzecz Rozwoju Kultury „Znad Wilii” - spotkania autorskie w szkołach, bibliotekach podczas koncertów w powiecie złotoryjskim, jaworskim, lubińskim i legnickim.
8) Anna Kowalska - fotografik z Muzeum Literatury w Warszawie – projekt i wykonanie trzech wystaw kresowych.
Jaworski Ośrodek Kultury 2022