Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Dzień kobiet w Teatrze

2014-02-03 14:10:36, dodał: Ewelina , kategoria: teatr
Zapraszamy serdecznie na spektakl "Daisy - błękitna tożsamość" 9 marca o godz. 17.00 do Teatru Miejskiego. Bilety w cenie 20 zł do nabycia od 11 lutego w JOK, GCIT i www.jok.jawor.pl.
Przed spektaklem będzie okazja do rozmowy z współautorem sztuki, pisarzem Zbigniewem Niedźwiedzkim Raviczem.

Zapraszamy na pierwszą w historii sztukę o Daisy von Pless, ostatniej rezydentce owianej legendami i tajemnicami zamku Książ, która opowiada o głębokich namiętnościach, wielkich ideach, kobiecości i przemijaniu. Sztuka napisana została piórem Zbigniewa Niedźwiedzkiego Ravicza, przy współpracy i reżyserii Aldony Struzik oraz z muzyką Tomasza Struzika. Monodram Aldony Struzik, absolwentki Wydziału Aktorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu, od 1 września 1991r. aktorki Teatru Polskiego we Wrocławiu, miał prapremierę w Teatrze Zdrojowym w Szczawnie Zdroju. Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na wzruszającą opowieść o filantropce, reformatorce społecznej i orędowniczce na rzecz pokoju.
Jaworski Ośrodek Kultury 2022