Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Powrót Jawora do Macierzy

2014-02-06 07:55:54, dodał: Paweł Opaliński, kategoria: teatr
Burmistrz Miasta Jawora oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Jaworze,w imieniu Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych, Związku Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego Stowarzyszenia „Dzieci Wojny w Polsce” Oddział w Jaworze oraz Związku Sybiraków i Zarządu Rejonowego PZERiI, mają zaszczyt zaprosić mieszkańców Jawora na uroczystości związane z obchodami 69. Rocznicy Powrotu Jawora do Macierzy w dniu 12 lutego 2014 roku (środa).

W programie uroczystości:

Godzina 11.00 - Wspólne złożenie wiązanek przy:
- Grobie Nieznanego Żołnierza - ul. Rapackiego
- Pomniku Żołnierzy Armii Radzieckiej - ul. Rapackiego
Przejście delegacji pod Kościół Św. Marcina, w celu złożenia wiązanek przy:
- Pomniku Sybiraków - Plac przy Kościele Św. Marcina
- Poległych Więźniarek Francuskich - dziedziniec Zamku Piastowskiego

Godzina 12.00 - Akademia - Teatr Miejski
Jaworski Ośrodek Kultury 2022