Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży

2014-03-04 15:25:48, dodał: Renata, kategoria: teatr
Ogłoszenie werdyktu jury i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 25 kwietnia 2014r. o godz. 14.00 w Foyer Teatru Miejskiego.


Jaworski Ośrodek Kultury pragnąc włączyć się w uroczystości kanonizacji Papieża Jana Pawła II ogłosił wśród dzieci i młodzieży powiatu jaworskiego konkurs plastyczny.

Na konkurs zostało nadesłanych 67 przepięknych, bogatych w kolor i treść prac ze szkół podstawowych i gimnazjalnych naszego powiatu: Najwięcej rysunków napłynęło ze Szkoły Podstawowej nr 5, również ze Szkoły Podstawowej w Kaczorowie. Na konkurs odpowiedziały także dzieci ze Szkoły Podstawowej z Wądroża Wielkiego, Sadów Górnych, również ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Jaworze. Pośród rysunków odnajdziemy prace młodzieży z Gimnazjum w Budziszowie Wielkim oraz Gimnazjum z Wiatrowa.

Wśród nadesłanych prac malarskich i rysunkowych kilkoro dzieci przedstawiło swoje przemyślenia w innej formie np. kolażu. I chociaż prace nie mieściły się w konkursowych kryteriach, jury doceniając wkład twórczy najmłodszych postanowiło przyznać dwa wyróżnienia.

Wszystkie dziecięce i młodzieżowe prace, które dziś prezentujemy będą również wyeksponowane podczas wydarzeń odbywających się w ramach V Konferencji – Samorządu RP dla Jana Pawła II, w miesiącu wrześniu.

Wszystkim laureatom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Reulamin Konkursu Plastycznego dla dzieci szkoły podstawowej pt.: "Papież wśród dzieci" oraz konkursu dla młodzieży pt.: " Błogosławieni, którzy..."
Jaworski Ośrodek Kultury 2022