Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Musical dla dzieci "Kot w butach przy wesołych nutach"

2014-03-21 13:54:12, dodał: Ewelina , kategoria: teatr
Na niesamowitą porcję dobrej zabawy zapraszamy 6 kwietnia br. o godz. 16:00 do Teatru Miejskiego. Bilety w cenie 10 zł można nabyć w JOK, GCIT i na stronie internetowej JOK w zakładce "Rezerwuj bilety!".
Przypominamy, że od stycznia br. miejsca na spektakle dla dzieci są numerowane.


"...wiara czyni cuda - już dobrze to wiecie,
a miłość uskrzydla najpiękniej na świecie …"

Oto jeden z morałów wynikających z barwnego musicalu "O Kocie w butach przy wesołych nutach" przygotowanego przez aktorów Teatru Moich Marzeń z Chorzowa.

Oprócz wartkiej akcji wynikającej z treści scenariusza i pomysłów reżysera na barwne przedstawienie perypetii Adama i jego kota, usłyszymy piękne piosenki z udziałem naszego zawodowego zespołu aktorskiego. Nie zabraknie także dreszczyku emocji i wzruszeń…

REŻYSERIA
Ewelina Gołąbowska

SCENARIUSZ I MUZYKA/TEKSTY PIOSENEK
Rafał Gołąbowski

SCENOGRAFIA
Justyna Respondek

KOSTIUMY
Urszula Szebel

MASKI/KUKŁY
Elżbieta Żelezik

ARANŻACJE I MASTERING
Krzysztof Pająk

GITARY SOLOWE
Jacek Przydryga

CHOREOGRAFIA
Agnieszka Bednarz

GOŚCINNIE WOKAL
Wojciech Dudziński

WYSTĘPUJĄ
Grzegorz Żyła
Agnieszka Bednarz
Anna Tarnawska
Jarosław Tyran
Błażej Olma

Do zobaczenia na spektaklu!
Jaworski Ośrodek Kultury 2022