Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Dzień Mamy

2014-05-12 08:10:00, dodał: Weronika , kategoria: ecmen
Jaworski Ośrodek Kultury serdecznie na Dzień Mamy, który odbędzie się 27 maja w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa .

O godzinie 16:30, w kawiarni ECMEN, zaprezentują się dzieciaki i młodzież z sekcji wokalnych działających przy Jaworskim Ośrodku Kultury. O godzinie 17:00 zapraszamy na zajęcia relaksacyjne "Stop Stress". Będą to warsztaty florystyczne, które poprowadzi Pan Arkadiusz Rykaczewski. Koszt uczestnictwa 15 zł/os. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy pod nr telefonu 76/870-71-41.
O godzinie 18:00 uwolnimy szafę na bezgotówkowej wymiance ubrań i dodatków "Wymieniaj nie wyrzucaj". Przedsięwzięcie zorganizowane przy współpracy ze Stowarzyszeniem Kobiet Aktywnych PRZED SIEBIE.

Serdecznie zapraszamy 27 maja, do Europejskiego Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa.
Jaworski Ośrodek Kultury 2022