Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Akademia Młodego Aktora, czyli jaworska kuźnia talentów

2015-02-13 08:37:35, dodał: Ewelina , kategoria: teatr
Przyjdź i zapisz się, jeżeli masz co najmniej 10 lat.
Zapisy prowadzimy od 16 do 27 lutego 2015r. w Jaworskim Ośrodku Kultury, Rynek 5, telefonicznie pod nr tel. 76/870-28-78 i po przez e-mail: imprezy@jok.jawor.pl.
Z nami rozwiniesz swoją wyobraźnię, nauczysz się kontrolować emocje, poprawisz dykcję i barwę głosu, poznasz różne techniki teatralne, spotkasz ciekawych ludzi - DOTKNIESZ TEATRU!


AKADEMIA MŁODEGO AKTORA

1. Program zajęć zależny od grupy wiekowej.

• nauka dobrej emisji głosu oraz dykcji,
• nauka poprawnego mówienia i poruszania się po scenie,
• wyrabianie umiejętność posługiwania się tekstem,
• nauka analizowania i rozumienia tekstu,
• rozwijanie umiejętności odpowiedniej interpretacji tekstu,
• nabywanie umiejętności wyrazistości ruchu i mimiki,
• nauka improwizacji,
• rozbudzanie wyobraźni i wrażliwości młodego aktora, a także obserwacji i naśladowania,
• nauka swobodnego eksperymentowania z możliwościami własnego ciała, mimiką, gestem czy kostiumem.

2. Spotkania z ludźmi związanymi z teatrem.

3. Zajęcia raz w tygodniu.

4. Godziny zajęć – zostaną ustalone na spotkaniu organizacyjnym.

Jaworski Ośrodek Kultury 2022