Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Jaworska Wiosna Kulturalna

2015-03-11 13:52:33, dodał: Weronika , kategoria: ecmen
W dniach 23-29 marca świętować będziemy nadejście wiosny! W związku z tym zaplanowaliśmy szereg działań pod hasłem JAWORSKA WIOSNA KULTURALNA. W naszej ofercie znajdą się m.in spektakle dla dzieci, młodzieży i dorosłych, rozmaite warsztaty, koncert i wiele innych.W ramach naszego przedsięwzięcia czekać będzie wiele atrakcji:

23.03 - Młodzieżowe Forum Kultury (godz. 10:00, ECMEN)

25.03 - Warsztaty plastyczne (godzina. 16:00, ECMEN)

26.03 - Warsztaty taneczne (ECMEN)

26.03 - Obchody Międzynarodowego Dnia Teatru; Rozstrzygniecie konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną - gr. dziecięce (godzina 11:00, Teatr Miejski)

26.03 - Premiera spektaklu pt. "Przystanek Jawor" w wykonaniu Teatru Pomponik (godzina 17:00, Teatr Miejski)

27.03 - Obchody Międzynarodowego Dnia Teatru; Rozstrzygniecie konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną - gr. młodzieżowe i dorośli (godzina 11:00, Teatr Miejski)

27.03 - Otwarcie Akademii Młodego Aktora (godzina 16:00, Teatr Miejski)

27.03 - Koncert "Doktor Lasu i Przyjaciele" (godzina 20:00, ECMEN)

28.03 - Otwarte zajęcia szachowe (godzina 14:00, ECMEN)

28.03 - Spektakl teatralny pt. "Klub Mężusiów" (godzina 18:00, Teatr Miejski, bilet 50 zł)

29.03 - Spektakl teatralny dla dzieci "O małej syrence w niejednej piosence" (godzina 16:00, Teatr Miejski, bilet 10 zł)

Jaworski Ośrodek Kultury 2022