Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Koncert PKS Trio

2016-09-30 14:26:13, dodał: Łukasz, kategoria: ecmen
Zapraszamy na koncert do ECMEN 13.10 godzina 19:00

Pomysł projektu zrodził się w 2011 roku z inicjatywy Sebastiana Rucińskiego. Grupa trzech przyjaciół, z wieloletnim doświadczeniem scenicznym stworzyła nietypowe brzmienie, wypracowane kilkunastoletnią współpracą na polskiej scenie rozrywkowej i jazzowej. 12 - miesięczna praca nad płytą przyniosła efekty w postaci licznych koncertów, pozytywnych recenzji w środowisku muzycznym oraz ogromnego entuzjazmu słuchaczy podczas koncertów.

Absolwenci Katowickiej Akademii Muzycznej, występujący na co dzień u boku gwiazd polskiej sceny muzyki rozrywkowej (m.in. Piotr Rubik, Kasia Kowalska, Zbigniew Wodecki, Kuba Badach, Elżbieta Adamiak), zrealizowali swój pierwszy, w pełni autorski projekt. Jedyna jak dotąd płyta zespołu "Przystanek Pierwszy" (LP2012) jest fuzją wielu gatunków, trafiających zarówno w gusta wymagających słuchaczy, jak i szerszego grona odbiorców. Koncert premierowy odbył się w lutym 2013 roku i był początkiem trasy koncertowej, której patronatem medialnym było "Radio Jazz FM".

Przemysław Smaczny (perkusja)
Kosma Kalamarz (bas)
Sebastian Ruciński (gitara)

Posłuchaj:

http://www.youtube.com/watch?v=ktTIt3ktVdA
https://www.youtube.com/watch?v=pM_qwqGZnTE

Cena:

Bilet normalny 15 zł
Bilet ulgowy 10 zł

Do nabycia w Jaworskim Ośrodku Kultury lub ECMEN
pks_trio
Jaworski Ośrodek Kultury 2022