Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Jaworska Gala Kresowa

2016-10-04 08:26:46, dodał: Łukasz, kategoria: teatr
15 X 2016 r. Teatr Miejski godzina 18:00

W Koncercie Galowym wystąpią:

1. Zespół Pieśni i Tańca „Kresy” z Lubaczowa
2. Ida Tamara Zagórska- sopranistka
3. Barbara Twardosz – Droździńska –piosenkarka
4. Stanisław Górka-aktor- z recitalem lwowskim
5. Soliści Warszawskiej Opery Kameralnej: Ewa Mikulska – kontralt, Krzysztof Machowski – tenor, Andrzej Mikulski – fortepian.
6. Zespół „Ostatnie Takie Trio”
7. Duet Bandurzystek „Bliźniaczki „ z Równego ( Ukraina)

1. Tomasz Kuba Kozłowski –autor -prezentacje „Świat Kresów” - Dom Spotkań z Historią w Warszawie

2. Zespół Pieśni i Tańca ,,Kresy’’ z Lubaczowa - Dwudziestoosobowy zespół prowadzony przez Monikę i Tomasza Jezuitów. Prezentuje tańce i piosenki rzeszowskie, przemyskie i lubaczowskie. Poprzez piękny taniec i śpiew, zespół ten promuje gminę Lubaczów. Artyści występują w strojach lubaczowskich, co podkreśla piękno kultury kresowej.

3. Ida Tamara Zagórska artystka o dużych możliwościach wokalnych. Posiada najrzadziej spotykany głos kobiecy –sopran lirico -spinto. Koncertuje w kraju i za granicą. W repertuarze ma najsłynniejsze arie operowe ,kompozytorów takich jak Verdi, Mozart, Haendel, Moniuszko, Czajkowski oraz utwory musicalowe, filmowe, rewiowe, kabaretowe.

4. Barbara Twardosz- Droździńska- pieśniarka, piosenkarka w swoim repertuarze ma ballady i romanse rosyjskie, oraz współczesną polską muzykę rozrywkową , polskie przeboje z lat 50 i 60. Rzadki sposób interpretacji, głos artystki i walory artystyczne tekstów wykonywanych utworów składają się na niepowtarzalny nastrój jej koncertów.

5. Stanisław Górka - aktor, który swoją popularność zawdzięcza roli kościelnego Zbyszka Sroki w serialu "Plebania". W koncercie wystąpi z mini recitalem lwowskim.

6. Soliści Warszawskiej Opery Kameralnej - Krzysztof Machowski – tenor, Ewa Mikulska – kontralt. W repertuarze standardy jazzowe, utwory ludowe, piosenki kabaretowe.(3 osoby)

7.Duet Bandurzystek „Bliźniaczki” z Równego
Kierownik - Irena Jewtuszonok. Duet wokalno – instrumentalny - śpiewaniu polskich i ukraińskich piosenek towarzyszy wielostrunowy ukraiński ludowy instrument szarpany – bandura. Duet jest wielokrotnym uczestnikiem festiwali i konkursów.( 2 osoby)

8. Zespół instrumentalny „Ostatnie takie trio” - Zbigniew Krupiński-trąbka, Jan Bagiński –trąbka, Piotr Bartczak – akordeon. Muzycy przez kilkanaście lat występowali w składzie wojskowych orkiestr dętych. Obecnie tworzą trio instrumentalne grając na żywo partie solowe, ryfy muzyczne i inne wstawki.

9. Aurelia Sobczak- aktorka –reżyseria i prowadzenie koncertu.

Koncerty prowadzić będzie: Aurelia Sobczak- aktorka, koncert otwiera Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego dr Tadeusz Samborski.
Jaworski Ośrodek Kultury 2022