Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

 

Jaworski Ośrodek Kultury

 

 

Pracownicy

Dyrektor - Joanna Piotrowicz - Dębicka - dyrektor@jok.jawor.pl

Główna Księgowa - Elżbieta Kuźniar - elzbieta.kuzniar@jok.jawor.pl

Menadżer ds. Artystycznych - Maja Szatkowska - maja.szatkowska@jok.jawor.pl

Blanka Wdowiak - blanka.wdowiak@jok.jawor.pl

Małgorzata Fuglewicz - malgorzata.fuglewicz@jok.jawor.pl

Kierownik Administracyjny - Paweł Opaliński - pawel.opalinski@jawor.pl

Akustyk - Artur Zuchmantowicz - artur.zuchmantowicz@jok.jawor.pl

Oświetleniowiec - Grzegorz Adamski - grzegorz.adamski@jok.jawor.pl

Jaworski Uniwersytet Trzeciegi Wieku
Agnieszka Husar - agnieszka.husar@jok.jawor.pl
Anna Tomaszewska - anna.tomaszewska@jok.jawor.pl
 
Klub Mamy i Malucha
Alfreda Korybska - alfreda.korybska@jok.jawor.pl
 
 

Informacje

Liczba wyświetleń: 270
Utworzono dnia: 12.05.2021

Historia publikacji

  • 01.04.2022 07:59, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 01.04.2022 07:56, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy
  • 01.04.2022 07:55, Administrator
    Edycja strony: Pracownicy