Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Utworzono dnia 11.01.2023
3️⃣1️⃣ ❤️Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy❤️ już 2️⃣9️⃣ stycznia. Przygotowaliśmy w tym dniu dużo wydarzeń, o których będziemy informować na bieżąco. Dziś chcemy Wam przedstawić zespoły, które zagrają podczas koncertu finałowego w sali teatralnej Jaworskiego Osrodka Kultury ????. Przybądźcie tłumnie posłuchać dobrej muzyki i nie zapomnijcie o hojności tego dnia ❤️ !!! Koncerty zaczną się około godziny 1️⃣7️⃣:0️⃣0️⃣.
Jako pierwszy wystąpi zespół MSV działający przy JOK. Młoda załoga z Jawora ma już na swoim koncie kilka wydawnictw, zagranych koncertów zarówno klubowych jak i na dużych scenach, oraz wysokie miejsca na listach przebojów lokalnych rozgłośni radiowych. Alternatywny indie rock, który prezentują jest dobrą dawką pozytywnej energii dla każdego słuchacza.
Około godziny 1️⃣8️⃣:0️⃣0️⃣ na scenie zaprezentuje się zespół BARDZIEJ z okolic Wrocławia. A tak w kilku słowach piszą o sobie:
– To reggae!
– To poezja śpiewana!
– Nie, to Bardziej!
Kiedy świat stanął w obliczu zagrożenia, że kilkadziesiąt piosenek nie zostanie napisanych, pojawił się on, wyciągnął swój instrument (a nawet sześć instrumentów) i zapobiegł katastrofie. Choć pierwsze zagrożenie już minęło, zespół Bardziej wciąż czuwa, by to, co ma być zaśpiewane, takim się stało. Niekiedy przychodzi święto, w którym Bardziej spotyka się z innymi obrońcami dźwięków nienarodzonych i razem, ramię w ramię grają dla dobra ludzkości, współtworząc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Po „ Światełku do Nieba ”około 2️⃣0️⃣:3️⃣0️⃣ na deser wystąpi zespół HURT z charyzmatycznym frontmanem Maćkiem Kurowickim.
Hurt zaczynał swoją działalność w roku 1992 debiutując albumem „ Babilon ”, mają na koncie sześć wydawnictw fonograficznych. Obecnie kończą pracę nad nowym albumem, który powinien pojawić się w tym roku. Kto wie, być może podczas koncertu w Jaworze usłyszymy jakiś singiel z najnowszej płyty ?
Jedno jest pewne, każdy będzie mógł zaśpiewać razem z HURTEM ich największy hit z płyty „ Czat ” Załoga G. !!!
Do zobaczenia pod sceną⚡️ !!! Będzie się działo???????????? !!!
Sie ma !!!