Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

68. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Utworzono dnia 12.03.2023

68. OGÓLNOPOLSKI KONKURS RECYTATORSKI - eliminacje powiatowe już 27.04.2023 r. o godz. 10:00 w naszym teatrze. Czekamy na Państwa zgłoszenia do 24.04 br. można je wysłać na adres imprezy@jok.jawor.pl lub dostarczyć do nas osobiście.

Podobnie jak w poprzednich latach konkurs obejmuje 4 odrębne turnieje:
➡️recytacja
➡️poezja śpiewana
➡️teatr jednego aktora
➡️wywiedzione ze słowa
____
Laureaci eliminacji powiatowych 68. OKR wezmą udział w eliminacjach rejonowych, które odbędą się w Legnicy.
____
W konkursie nie mogą uczestniczyć studenci kierunków artystycznych wyższych uczelni teatralnych i muzycznych oraz kierunku pedagogika muzyki/wychowanie muzyczne w wyższych uczelniach artystycznych i nieartystycznych (zapis nie dotyczy akompaniatorów).
____
Konkurs ten przeznaczony jest dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych oraz osób dorosłych. Odbywa się on pod patronatem i przy wsparciu finansowym Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jest to konkurs wieloetapowy, który prowadzi do eliminacji ogólnopolskich, a laureatami tego konkursu było wielu znanych, polskich aktorów m.in. Janusz Gajos, Magdalena Cielecka, Marek Kondrat, Michał Żebrowski.
____
W razie pytań prosimy dzwonić pod numer telefonu 76 870 28 78. Regulamin i karty zgłoszeń dostępne są na dole strony oraz na www.tkt.art.pl
 

ZAŁĄCZNIKI: