Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Aleja Drzewek Wielkanocnych

Utworzono dnia 13.02.2024
???????? AKCJA-DEKORACJA: Stwórzmy Razem Aleję Drzewek Wielkanocnych! ????????
Zachęcamy wszystkich mieszkańców naszego pięknego miasta do wspólnego zaangażowania się w tworzenie niepowtarzalnej Alei Drzewek Wielkanocnych, która wprowadzi nas w magiczny nastrój świąteczny i stanie się wyjątkową atrakcją dla nas wszystkich podczas Świąt Wielkanocnych. ????????
Dzięki połączeniu sił, możemy stworzyć niezapomniany szpaler oryginalnych, wielkanocnych drzewek, które jeszcze nie zdążą zazielenić się na wiosnę. ????
Konkurs skierowany jest nie tylko do dzieci i młodzieży szkolnej, ale także do różnych grup formalnych i nieformalnych, firm, stowarzyszeń itp. Wystarczy utworzyć drużynę i przygotować oryginalne ozdoby na drzewko. ????
Nagrody czekają na zwycięzców, ale głównym celem tego przedsięwzięcia jest dodanie swojego niepowtarzalnego "akcentu" poprzez stworzenie drzewka, które z pewnością będzie cieszyć przechodniów przez całe Święta. ????
Zapraszamy również do wspólnego spotkania na jaworskim Rynku, gdzie będziemy mogli razem cieszyć się efektami naszej twórczej pracy. ????
Ilość drużyn, które mogą wziąć udział, jest ograniczona do 18 - tyle właśnie będzie drzewek wielkanocnych w Alei po obu stronach Ratusza Miejskiego. ????????
Nie zwlekajcie - zapraszamy do zgłoszeń, abyśmy razem mogli uczynić nasze miasto jeszcze piękniejszym w czasie Świąt Wielkanocnych! ????✨
Więcej informacji pod numerem telefonu 768702878

ZAŁĄCZNIKI: