Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

DZIEŃ DZIECKA

Utworzono dnia 16.05.2023
Wielkimi krokami nadchodzi wyjątkowy dzień - DZIEŃ DZIECKA ????????????
1 czerwca startujemy o godzinie 14:00 w Parku Miejskim przy ECMEN ???? Szykuje się dzień pełen atrakcji i niesamowitych wrażeń???? Będzie kolorowo i zabawnie, a w programie między innymi:
???? dmuchane smocze zjeżdżalnie ????Przygotowaliśmy niesamowite dmuchane zjeżdżalnie, na których maluchy będą mogły bawić się i cieszyć chwilami beztroskiej zabawy. Wysokości, zakręty i radość gwarantowane!
???? bajka ,,Leśne psoty" Teatru Avatar ????‍♂️W programie mamy również wyjątkowy seans bajkowy! Scena w Parku Miejskim ożywi się wesołymi postaciami, które przeniosą nas w świat przygód i fantazji. Będzie to niezwykłe doświadczenie dla małych i dużych miłośników bajek.
???? wata cukrowa???? Kto nie kocha słodkości? Specjalne stoisko z watą cukrową zapewni dzieciom słodki przysmak, którym będą mogły się cieszyć podczas całego dnia.
???? maskotki z Psiego Patrolu Chase i Skye ????Mamy dla Was wspaniałą niespodziankę! Ulubione postacie z Psi Patrolu będą biegać, tańczyć i skakać po parku, gotowe do spotkania z Wami. Będziecie mieli okazję zrobić sobie niezapomniane zdjęcie.
???? warsztaty plastyczne i plener malarski ???? Miłośnicy sztuki będą mieli okazję czerpać inspirację z piękna naszego parku. Zapraszamy Was do udziału w plenerze malarskim, gdzie będziecie mogli stworzyć swoje arcydzieła na świeżym powietrzu.
???? zabawa z Bankiem Spółdzielczym z Jawora ????
???? bańki mydlane ???? Kto nie lubi baniek mydlanych? W Parku Miejskim będziemy mieć specjalne stoisko, gdzie dzieci będą mogły dmuchać bańki, podziwiać ich delikatne unoszenie się w powietrzu i łapać je, tworząc magiczne chwile na wspomnienie.
???? proszki holi???? Zadbaliśmy o kolorowe niespodzianki! Proszki Holi pozwolą dzieciom zanurzyć się w tęczowym obłoku kolorów, tworząc niezapomniane chwile pełne śmiechu i radości. Zabawa będzie wyjątkowa!
???? stoiska z zabawkami ???? Pluszaki, gry planszowe - wybór będzie ogromny. Każde dziecko z pewnością znajdzie coś, co rozśmieszy jego serce.
I mnóstwo innych atrakcji. Zabierzcie ze sobą koc piknikowy i spędźcie cudowny czas ze swoją rodziną na łonie natury ???????? Impreza organizowana dzięki wsparciu sponsorów KORPO Sp. z o.o, Bank Spółdzielczy w Jaworze.