Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Jaworski Dzień Kobiet

Utworzono dnia 22.01.2024
Jaworski Dzień Kobiet to już tradycja, a w tym roku przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe wydarzenie! ????Drogie Panie, przygotujcie się na mnóstwo fascynujących atrakcji i niespodzianek! ????✨ Wieczorem czeka Was powitanie lampką szampana i pysznym posiłkiem, o który zadba niezawodna restauracja Parkowa. ????????
O muzykę i prowadzenie zabawy zadbają nasi specjaliści:
Karol Konferansjer - mistrz tanecznych popisów, który wprowadzi Was w świetny nastrój swoim optymizmem. ????????
Arek DJ - gotów na muzyczną podróż, nawet najbardziej dziką, będzie Waszym doskonałym przewodnikiem. ????????
Arek Konferansjer - pełen energii i gotów podbić parkiet, jeszcze bardziej inspirując się Waszą pozytywną energią. ????????
Daniel DANSAX - zdolny i elastyczny saksofonista, który swoim talentem dostarczy wyjątkowych dźwięków. ????????????????????
Nie zapomnieliśmy o wisience na torcie - zespole BeraBand, który zapewni Wam nie tylko świetną muzykę, ale także zaskakujące układy choreograficzne. Co przygotowali dla Was w tym roku? Czym Was zaskoczy? To się okaże, ale z pewnością będzie niezapomniane! ????????
Oczywiście nie może zabraknąć pamiątkowego zdjęcia! W tym celu przygotowaliśmy fotobudkę 360°, którą obsłuży FotoBudka Fuji-Film Jawor. ????
Gorączka sobotniej nocy ogarnie nas już 9 marca 2024 r. o godzinie 18:00 w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa, na Sali Balowej. Bilety w cenie 200 zł dostępne w kasie Jaworskiego Ośrodka Kultury. Rezerwacje pod numerem tel: 691 837 811. ???????? Niech ta noc będzie niezapomniana! ????
Bilety dostępne tylko dla pełnoletnich Pań :)