Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Mikołajkowa akcja krwiodastwa

Utworzono dnia 20.11.2023

Z okazji nadchodzących mikołajek, Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa - Terenowy Oddział w Legnicy we współpracy z Przychodnią Rejonową w Jaworze zapraszają wszystkich krwiodawców do udziału w mikołajkowej akcji oddawania krwi.

Akcja odbędzie się 3 grudnia na Jaworskim Rynku od godz. 10.00 do 13.00
W tym wyjątkowym dniu, każdy krwiodawca nie tylko uratuje życie, ale również otrzyma jak zawsze pyszne czekolady jako podziękowanie za swój bezcenny dar od RCKiK. Dodatkowo, Miasto Jawor przygotowało specjalne mikołajkowe upominki dla tych, którzy tego dnia oddadzą krew.
Jak się zapisać?
Zapisy na akcję krwiodawstwa są już otwarte. Można dokonywać ich bezpośrednio w Przychodni Rejonowej w Jaworze, telefonicznie pod numerem 76/870-23-27 wew. 19, a także poprzez stronę facebookową Przychodni, zapisując się przez Messenger, podając swoje dane. Obowiązuje limit i reguła kto pierwszy ten zapisany.
Zachęcamy wszystkich do udziału w tej pięknej i szczytnej akcji. Oddaj krew – bądź bohaterem i Mikołajem dla innych - przyczyń się do ratowania życia osobom potrzebującym ten cenny dar.