Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Twórczy Przedszkolak w świecie Bobini

Utworzono dnia 03.11.2022
Zapraszamy wszystkie jaworskie przedszkolaki do wspólnej zabawy i udziału w konkursie pn. "Twórczy Przedszkolak w świecie Bobini".
Wszystkie niezbędne informacje, regulamin oraz formularze zgłoszeniowe znajdą Państwo na stronie poświęconej konkursowi: globalcosmed.eu/konkurs-bobini/
Rozstrzygnięcie konkursu jeszcze w tym roku! Prace konkursowe można składać do 30 listopada 2022 r. do siedziby Jaworskiego Ośrodka Kultury.
Konkurs dla dzieci w wieku 3-6 lat (prace indywidualne).
Zadaniem konkursowym jest wykonanie pracy plastycznej nt. "Moja wymarzona etykieta żelu do kąpieli" dowolną techniką na specjalnie przygotowanym szablonie w formacie A4, znajdującym się na ostatniej stronie regulaminu. Każde dziecko, które nadeśle pracę, otrzyma niespodziankę – produkt marki Bobini. Na autorów 3 najlepszych prac czekają kreatywne materiały edukacyjne i zapas produktów do mycia i kąpieli marki Bobini.
Konkurs dla przedszkoli (prace grupowe)
Zadaniem konkursowym jest nagranie krótkiego max. 3 minutowego filmu, realizującego temat "Myj się myj i czyściutko zawsze żyj" - może to być recytacja, przedstawienie, inscenizacja itp., najważniejsze, by promowała dbanie o codzienną higienę dzieci i nawiązywała do codziennych rytuałów i zasad z nią związanych. trzy najlepsze filmy zostaną nagrodzone materiałami edukacyjnymi dla placówek przedszkolnych oraz zapasem produktów marki Bobini.
Zapraszamy:)
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 768702878
------
Organizatorem konkursu jest Jaworski Ośrodek Kultury, firma Global Cosmed S.A. Global Cosmed Spółka Akcyjna i dziecięca marka Bobini.