Ważne! Nasza strona internetowa stosuje pliki cookies w celu zapewnienia Ci maksymalnego komfortu podczas przeglądania serwisu i korzystania z usług.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich użyciu.
Nie pokazuj więcej tego ostrzeżenia

Regulamin rezerwacji biletów


Spełniając obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) informujemy, iż:
Administratorem danych osobowych jest Jaworski Ośrodek Kultury, Rynek 5, 59-400 Jawor. Powołano Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: iod@jawor.pl. Dane osobowe klientów korzystających z usługi rezerwacji biletów on-line przetwarzane są wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do realizacji omawianej usługi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Podanie danych osobowych przez klienta korzystającego z usługi rezerwacji biletów on-line ma charakter dobrowolny. Oznacza to, że klient nie ma obowiązku podawania swoich danych osobowych, jednakże z zastrzeżeniem, że w takim przypadku skorzystanie z systemu rezerwacji biletów w systemie on-line nie będzie możliwe. Każdy klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, a także możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO).
Dokonując rezerwacji biletów on-line wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w tym celu.

Zapoznałem się z regulaminem

top
Rezerwuj bielty

Wyniki gminnego konkursu plastycznego na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową

2021-12-07 14:15:28, dodał: Joanna
Szanowni Państwo, drodzy uczestnicy GMINNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO NA ŚWIĄTECZNĄ KARTKĘ BOŻONARODZENIOWĄ Z ogromną przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu.
I kat. PRZEDSZKOLA
Zdobywcą 1 miejsca i Tytułu Najlepszego jest Aleksander Malec, 2 miejsce w tej kategorii zdobyła Amelia Zapaśnik, 3 miejsce otrzymuje Karolina Foryś. Wszyscy laureaci z tej kategorii uczęszczają do Przedszkola Publicznego nr 2. Gratulujemy!

6 Mikołajkowy Turniej Szachowy

2021-12-06 13:27:12, dodał: Joanna
4 grudnia w ECMEN odbył się 6. Mikołajkowy Turniej Szachowy♟
Udział w nim wzięło 33. pasjonatów królewskiej gry.

XI Jaworskie Dyktando

2021-11-26 10:09:58, dodał: Joanna
XI Jaworskie Dyktando o Pióro Burmistrza Miasta Jawora przeszło do historii.

Koncert charytatywny MSV

2021-05-18 11:22:04, dodał: Joanna
Krótka fotorelacja nadesłana przez Seba Tyniec z wczorajszego koncertu charytatywnego w Strzegomiu, w którym udział wzięli chłopaki z zespołu MSV działającego przy Jaworskim Ośrodku Kultury.
Enjoy !!!

Uroczyste otwarcie fontanny w Parku Miejskim

2021-05-07 10:25:01, dodał: Joanna
Odrestaurowanemu po 133 latach Amorowi z Delfinem towarzyszy plenerowa wystawa pt. "W sercu Jawora. Fontanna, natura i żywioł" oraz takie niespodzianki jak wyjątkowy i ognisty pokaz w wykonaniu grupy Wernisaż, pt. "Istota elementów". W scenerii belle epoque, w takt "Czterech pór roku" Vivaldiego w wykonaniu grupy Aquartet z Katowic, mieszkańców Jawora została odrestaurowana fontanna miejska
skąpana promieniami słońca, kwiatami i parkową zielenią.

Złap wiosnę w Jaworze

2021-03-23 09:46:16, dodał: Joanna
W tym roku Pani Wiosna wraz ze Smokiem Jokusiem oraz Panią Kwiatek odwiedziła jaworskie przedszkolaki w ich placówkach. Dzieci obdarowały ją własnoręcznie wykonanymi naręczami kwiatów oraz zaśpiewały piosenki, takie jak "Maszeruje wiosna" czy "Znów przyszła wiosna". W podziękowaniu otrzymały drobne upominki. Z uśmiechem na ustach wspólnie przeganialiśmy zimę.

Wyniki konkursu - Jeść albo nie jeść - konkurs z okazji Tłustego Czwartku

2021-03-10 23:03:50, dodał: Joanna
Zwycięzcą autorskiego wiersza/rymowanki na temat pączka lub Tłustego Czwartku został Pan Andrzej Bobowski

Wakacje naturalnie z kulturą

2020-09-07 12:57:16, dodał: Paweł Opaliński
Wakacje naturalnie z kulturą w ramach gminnej akcji „Lato w mieście” okazały się strzałem w dziesiątkę. Przez dwa miesiące wydarzeń było co niemiara. Smok JOKuś co środę spotykał dzieci na kreatywne warsztaty, podczas których uczestnicy wykonywali m.in. drzewka szczęścia, ekologiczne ramki, prace plastyczne i rękodzielnicze z wykorzystaniem takich metod jak frotaż czy shibori.

XXV Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik"

2020-03-05 20:43:25, dodał: Paweł Opaliński
Za nami XXV Dolnośląski Konkurs Recytatorski "Pegazik" - etap miejski. Przegląd odbył się 27.02. 2020 r. w Teatrze Miejskim w Jaworze.
W kategorii "młodsi" przyznano następujące miejsca:
I miejsce - Natalia Koniak
II miejsce - Emma Gotowska
ex aequo:
III miejsce - Zofia Poniewierska
III miejsce - Wojciech Motyka

W kategorii "starsi":
I miejsce - Katarzyna Mroczek
II miejsce - Julia Wiśniewska

Krystyna Giżowska

2020-02-04 10:52:45, dodał: Paweł Opaliński
W dniu 24.01.2020 r. odbył się wyjątkowy koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka w wykonaniu Krystyny Giżowskiej. W recitalu piosenkarka zaśpiewa swoje największe przeboje, które znamy i lubimy: Złote Obrączki; Przeżyłam z Tobą tyle lat; Nie było ciebie tyle lat; Samotność uczy nas czy W drodze do Fointainbleau;.

Pani Krystynie towarzyszył Adam Pawlikowski-kierownictwo muzyczne plus piano.
poprzednie - 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 - następne
Jaworski Ośrodek Kultury 2022