Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Informację dla wystawców - 2024

W dniach 23-25 sierpnia 2024 r., na płycie Rynku odbędzie się kolejna edycja imprezy pod nazwą Święto Chleba i Piernika, która ma na celu promować i kultywować staropolskie tradycje związane z pieczywem i piernikami.

Wystawców pragnących wziąć udział w Imprezie zapraszamy do prezentacji swoich produktów w dwóch kategoriach: wyroby rękodzielnicze i produkty regionalne, oraz wyroby piekarniczo-cukiernicze.

Wystawcom oferujemy następujące stanowiska: drewniany domek oraz stoisko własne. 

Kramy wystawienniczo-handlowe funkcjonować będą w dniach 23-25 sierpnia 2024 r. Stoiska zostaną ustawione na terenie imprezy, na płycie Rynku.

Osoby zainteresowane możliwością przygotowania stoiska proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres pocztowy:
Jaworski Ośrodek Kultury, ul. Rynek 5, 59-400 Jawor lub na adres e-mailowy: wystawcy@jok.jawor.pl w terminie do 10 czerwca 2024 r.
O przyznaniu miejsca handlowego Organizator powiadomi Wystawców drogą mailową lub telefoniczną.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wystawienniczych, o przyznaniu miejsca handlowego, decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń, terminowa wpłata oraz asortyment towarów handlowych. Po wyczerpaniu miejsc, zgłoszenia będą przyjmowane na listę rezerwową. 

Wpłaty należy dokonać po otrzymaniu od Organizatora faktury proforma, na konto Bank Spółdzielczy Jawor 13 8647 0007 0018 3859 2000 0001. Potwierdzeniem wzięcia udziału w imprezie jest otrzymana faktura VAT za opłacone stoisko.

Wszyscy wystawcy prezentujący i sprzedający wyroby wędliniarskie muszą bezwzględnie posiadać aktualne dokumenty handlowe swoich towarów oraz muszą być w stanie udokumentować (także na miejscu), iż sprzedawane wyroby pochodzą z zakładów zatwierdzonych przez Inspekcję Weterynaryjną – posiadających Weterynaryjny Numer Identyfikacyjny (WNI). Wystawcy bezwzględnie muszą posiadać na swoich stoiskach lady chłodnicze do prezentacji i przechowywania swoich wyrobów. 

 

ZAŁĄCZNIKI: