Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Informacje dla wystawców

W dniach 26-28 sierpnia 2022 r., na płycie Rynku Miejskiego odbędzie się szósta edycja imprezy pod nazwą Święto Chleba i Piernika, która ma na celu promować i kultywować staropolskie tradycje związane z pieczywem i piernikami.

Wystawców pragnących wziąć udział w Imprezie zapraszamy do prezentacji swoich produktów w dwóch kategoriach: wyroby rękodzielnicze i produkty regionalne, oraz wyroby piekarniczo-cukiernicze.

Wystawcom oferujemy następujące stanowiska: drewniany domek oraz stoisko własne. 

Kramy wystawienniczo-handlowe funkcjonować będą w dniach 26-28 sierpnia 2022 r. Stoiska zostaną ustawione na terenie imprezy, na płycie Rynku.

Osoby zainteresowane możliwością przygotowania stoiska proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres pocztowy:
Jaworski Ośrodek Kultury, ul. Rynek 5, 59-400 Jawor lub na adres e-mailowy: wystawcy@jok.jawor.pl w terminie do 8 maja kwietnia 2022 r.
O przyznaniu miejsca handlowego Organizator powiadomi Wystawców drogą mailową lub telefoniczną.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc wystawienniczych, o przyznaniu miejsca handlowego, decyduje kolejność nadsyłania zgłoszeń, terminowa wpłata oraz asortyment towarów handlowych. Po wyczerpaniu miejsc, zgłoszenia będą przyjmowane na listę rezerwową. Płatności za stoisko należy dokonać do dnia 31 maja 2022 r. na konto: Bank Spółdzielczy Jawor 13 8647 0007 0018 3859 2000 0001
Potwierdzeniem wzięcia udziału w imprezie jest otrzymana faktura VAT za opłacone stoisko.

Wszyscy wystawcy prezentujący i sprzedający wyroby wędliniarskie muszą bezwzględnie posiadać aktualne dokumenty handlowe swoich towarów oraz muszą być w stanie udokumentować (także na miejscu), iż sprzedawane wyroby pochodzą z zakładów zatwierdzonych przez Inspekcję Weterynaryjną – posiadających Weterynaryjny Numer Identyfikacyjny (WNI). Wystawcy bezwzględnie muszą posiadać na swoich stoiskach lady chłodnicze do prezentacji i przechowywania swoich wyrobów. 

ZAŁĄCZNIKI: