Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Święto Chleba i Piernika 2022 pociągiem

Utworzono dnia 16.08.2022
Planujesz podróż na JAWOR | Święto Chleba i Piernika 2022 pociągiem. Mamy dobrą wiadomość
Na tegoroczne Święto można do nas dotrzeć pociągiem Koleje Dolnośląskie S.A. 
każdy kto zdecyduje się wybrać do Jawora w dniu 27.08.2022 r. (sobota) lub 28.08.2022 r. (niedziela) będzie mógł skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty POWRÓT GRATIS, uprawniającej do bezpłatnego powrotu Kolejami Dolnośląskimi do miejsca, z którego rozpoczął podróż!
czytaj dalej... na temat: Święto Chleba i Piernika 2022 pociągiem

Kabaret K2

Utworzono dnia 10.08.2022

„Jedziemy po bandzie” to już szósty program Kabaretu K2. Tym razem będzie trochę mniej grzecznie. Porzucamy poprawność polityczną, autocenzurę, konwenanse i... jedziemy po bandzie. Będzie trochę ostrzej (nie wulgarniej), ale jak zawsze śmiesznie i czasami mądrze :) Nie zabraknie improwizacji i Waszych ulubionych postaci, tego. :) Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno.

czytaj dalej... na temat: Kabaret K2

Konkurs plastyczny

Utworzono dnia 02.08.2022

Zapraszamy dzieci ze szkół przedszkolnych i podstawowych funkcjonujących na terenie Gminy Jawor do wzięcia udziału w Konkursie plastycznym ,,Święto Chleba i Piernika w oczach dzieci”, który organizowany jest w ramach tegorocznego Święta Chleba i Piernika. Konkurs trwa od 2.08.2022 r. do 16.08.2022 r. 

czytaj dalej... na temat: Konkurs plastyczny

STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO

Utworzono dnia 23.07.2022

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.

Występy tej legendarnej formacji stanowią atrakcję koncertową na niespotykaną dotąd skalę. Stare Dobre Małżeństwo regularnie zapełnia największe i najbardziej prestiżowe sale koncertowe w kraju. Publiczność zespołu dojrzewając z nim, podąża wiernie jego śladem, co stanowi wartość najwyższą z możliwych.

czytaj dalej... na temat: STARE DOBRE MAŁŻEŃSTWO

ROMAN ŻUREK-STAND UP

Utworzono dnia 21.06.2022

ROMAN ŻUREK-STAND UP/TESTY SOLOWEGO PROGRAMU już 10.09.2022 r. w sobotę o godzinie 20:00 w Teatrze Miejskim w Jaworze. Roman Żurek to twórca i autor tekstów kabaretu Neo-Nówka. Tym razem zaprasza na testy swojego solowego programu. Niebanalne i bezkompromisowe poczucie humoru i mnóstwo dystansu do siebie. Ponadto trafne obserwacje i opowieści zmuszające do przemyśleń. A to wszystko na scenie Teatru Miejskiego w Jaworze.

czytaj dalej... na temat: ROMAN ŻUREK-STAND UP

STAR - STreet ARt

Utworzono dnia 31.03.2022

Z radością ogłaszamy, że przystąpiliśmy do programu STAR - STreet ARt, który jest współfinansowany ze środków programu "Europa dla Obywateli Unii Europejskiej"/ Europe for Citizens Programme of the European Union. Jesteśmy jedynym miastem-przedstawicielem z Polski, a oprócz nas w programie bierze udział 14 innych europejskich państw takich jak: Włochy, Albania, Niemcy, Czechy, Francja, Holandia, Kosowo, Portugalia, Bośnia i Hercegowina, Słowenia, Rumunia i Litwa.

czytaj dalej... na temat: STAR - STreet ARt