Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kobieta i mężczyzna, czyli powiedz mi, jak mnie kochasz...

Utworzono dnia 20.01.2024
Walentynkowe spotkanie pełne miłości - "Kobieta i mężczyzna, czyli powiedz mi, jak mnie kochasz..." to niezwykła, pełna emocji i magicznych chwil podróż w poszukiwaniu spełnienia w miłości! ❤️ Ta lekka, poetycko-muzyczna odyseja zabierze Was w niesamowitą podróż przez krainę uczuć, gdzie każdy wiersz to jak strzał Amora, trafiający w serce z niesamowitą precyzją. ????
Miłosne tematy w poezji od Emily Dickinson, biblijnej opowieści, zmysłowej "Pieśni nad Pieśniami", aż po wzruszające szekspirowskie Sonety, zanurzą Was w oceanie miłości. ???????? Chwilami Dariusz Jakubowski - aktor, Katarzyna Thomas - śpiewaczka i Piotr Szafraniec - pianista zanurzą się w świat Szymborskiej, Herberta, Gałczyńskiego czy Baczyńskiego, odkrywając nowe oblicza miłości w ich niezwykłych wersach. ????????

Zapraszamy Was serdecznie na ten wyjątkowy wieczór pełen poezji, muzyki i miłości! ???????? Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Miejskim w Jaworze, już w piątek, 16 lutego. Początek o godzinie 18 - przygotujcie się na poruszające do głębi serca wibracje! Bilety w cenie 40 złotych dostępne na jawor.roboticket.com ????????????️ Niech to będzie magiczny wieczór, który na zawsze pozostanie w Waszych sercach! ????????