Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

WAGARY NA LEGALU

Utworzono dnia 11.04.2023
23 maja pojawia się kolejna okazja na przeżycie niesamowitej przygody. Tak, to wtedy, kiedy ósmoklasiści piszą egzaminy, a młodsi mają wolne.
Wycieczka dedykowana dla dzieci z klas I-IV do Zielony Wulkan.  Miejsce z pięknym ogrodem i laboratorium położone w Krainie Wygasłych Wulkanów. Podczas zajęć uczestnicy używać będą naturalnych składników pochodzących ze świata roślin, zwierząt, skał i minerałów. Warsztaty wzbogacone są w interaktywne formy edukacji dostosowane do wieku uczestników.
W ofercie pojawią się m.in. :
➡️spacer edukacyjny na terenie ośrodka (ogród, łąka) z wykorzystaniem interaktywnych metod nauczania (gry, zabawy, pląsy)
➡️ rozpoznawanie ziół i roślin, opowieści o ziołach
➡️ komponowanie herbaty ziołowej wraz z degustacją
➡️ własnoręczne wykonanie wybranego naturalnego kosmetyku - dla chętnych jako prezent dla mamy z okazji zbliżającego się Dnia Matki ❤️
➡️ poznanie metod naturalnego wyrabiania ziołowych kosmetyków itp.
➡️ zabawy na świeżym powietrzu
➡️ ognisko z kiełbaskami, napojami, pieczenie pianek
Czeka nas niesamowita przygoda, piękne krajobrazy i obcowanie z naturą. Wyjazd o godzinie 9:00 z Podzamcza ( Targowisko Miejskie w Jaworze). Koszt wycieczki to 100 złotych, przy zapisie 2 osób rabat 10%.
 Więcej informacji ☎️ 76 870 28 78. Formularz zgłoszeniowy niezbędny do udziału w wycieczce na dole stronie lub w siedzibie JOK.

ZAŁĄCZNIKI: